Versioonide erinevus

Vaata erinevusi koodis
Vana versioonUus versioon
119.2. Kohanimed aadressiandmete süsteemis 119.2. Kohanimed aadressiandmete süsteemis 
2Kohanimed ja koha-aadressid aadressiandmete süsteemis on omavahel tihedalt seotud. Üldiselt saame öelda, et koha-aadress koosnebki peamiselt kohanimedest, millele on vajaduse korral lisatud ka erilisandeid. 2Kohanimed ja koha-aadressid aadressiandmete süsteemis on omavahel tihedalt seotud. Üldiselt saame öelda, et koha-aadress koosnebki peamiselt kohanimedest, millele on vajaduse korral lisatud erilisandeid (numbreid, tähti ja nende kombinatsioone).
3Selles raamatus käsitletakse eelkõige aadressiandmete süsteemis olulisi kohanimesid. Kui kohanimed on hästi korrastatud, siis saavad ka koha-aadressid olla heas korras. 3Selles raamatus käsitletakse eelkõige aadressiandmete süsteemis olulisi kohanimesid. Kohanimede korrastamine loob hea eelduse koha-aadresside korrastaiseks.
4Definitsiooni kohaselt on koha-aadress territooriumi haldusjaotuse hierarhiast ja ametlikest kohanimedest lähtuv aadressiobjekti tekstilis-numbriline kirje. 4Definitsiooni kohaselt on koha-aadress territooriumi haldusjaotuse hierarhiast ja ametlikest kohanimedest lähtuv aadressiobjekti tekstilis-numbriline kirje.