Versioonide erinevus

Vaata erinevusi koodis
Vana versioonUus versioon
117.2. ADS-i avalik kaardirakendus 117.2. ADS-i avalik kaardirakendus 
2ADS-i kaardirakenduses on võimalik kasutada kõiki Maa-ameti X-GIS kaardirakenduste mugavusi, teha erinevaid aadressipäringuid, aadressiandmeid kaardil vaadelda ning koostada kaarditrükiseid. Eraldi on vaadeldavad hooned, katastriüksused, haldus- ja asustusüksused ning kohanimed. 2ADS-i kaardirakenduses on võimalik kasutada kõiki Maa-ameti X-GIS kaardirakenduste mugavusi: teha erinevaid aadressipäringuid, aadressiandmeid kaardil vaadelda ning koostada kaarditrükiseid. Täpsemalt infot saab X-GIS võimalustest Maa-ameti Geoportaalist .
3Saab vaadelda andmeid kaardil.  Saab teha kiireid päringuid aadressiobjektide kohta, millel on olemas asukohaandmed.  Saab teha kaarditrükiseid.  Saab vaadelda tänapäevaseid ja ajaloolisi kaarte.    https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/app/adsavalik 3Eraldi on vaadeldavad hooned, katastriüksused, haldus- ja asustusüksused ning kohanimed.
   4Saab vaadelda andmeid kaardil.  Saab teha kiireid päringuid aadressiobjektide kohta, millel on olemas asukohaandmed.  Saab teha kaarditrükiseid.  Saab vaadelda tänapäevaseid ja ajaloolisi kaarte .    https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/app/adsavalik