Versioonide erinevus

Vaata erinevusi koodis
Vana versioonUus versioon
9Tihtipeale kasutavad ADS-i andmeid ka taristuettevõtted ja muud teenusepakkujad ning ka sealt kaudu võib tekkida korteriomanikel probleeme ja küsimusi. Seetõttu on soovitus võtta Kinnistusraamatu kannete aluseks alati EHR-i ja ADS-i andmed ja olukorras, kus see ei ole võimalik, tagada, et korteriomanditele määratavad aadressid vastavad ADS-i nõuetele. Lähemalt alltoodud juhises. 9Tihtipeale kasutavad ADS-i andmeid ka taristuettevõtted ja muud teenusepakkujad ning ka sealt kaudu võib tekkida korteriomanikel probleeme ja küsimusi. Seetõttu on soovitus võtta Kinnistusraamatu kannete aluseks alati EHR-i ja ADS-i andmed ja olukorras, kus see ei ole võimalik, tagada, et korteriomanditele määratavad aadressid vastavad ADS-i nõuetele. Lähemalt alltoodud juhises. 
10Kinnistusraamatus on korteri number näha järgmiselt: 10Kinnistusraamatus on korteri number (eriomand) näha järgmiselt:
11Paraku see andmeväli ei tarvitse olla selle korteri aadressinumber. Ametliku aadressi selles korteriomandis oleva korteri kohta näeb avades aadressi vormi. 11Paraku see andmeväli ei tarvitse olla selle korteri aadressinumber. Ametliku aadressi selles korteriomandis oleva korteri kohta näeb avades aadressi vormi. 
12Vt. registriosa kuvamisel ülaservas aadressiandmete paneelilt: 12Registriosal klõpsates avanevad lisaandmete paneelid, kus parempoolsel paneelil on aadressiandmed.
13Ülaltoodud näitel lähevad korteriomandi korteri number ja ametlik aadress kokku, kuid see ei pruugi alati nii olla. Korterite aadressid määrab kohalik omavalitsus aadressiandmete süsteemis ja kinnistusraamatus oleva korteriomandi number aadressiandmete muudatuse korral automaatselt ei muutu (korteriomandi number langeb kokku tähistusega plaanil, mis on kinnistamiskande osa, ja seetõttu seda kinnistusraamatus ei muudeta ning kaasaegsena ei hoita). 13Ülaltoodud näitel lähevad korteriomandi korteri number ja ametlik aadress kokku, kuid see ei pruugi alati nii olla. Korterite aadressid määrab kohalik omavalitsus aadressiandmete süsteemis ja kinnistusraamatus oleva korteriomandi number aadressiandmete muudatuse korral automaatselt ei muutu (korteriomandi number langeb kokku tähistusega plaanil, mis on kinnistamiskande osa, ja seetõttu seda kinnistusraamatus ei muudeta ning kaasaegsena ei hoita).